O společnosti

Jsme na trhu od roku 1990

Naše společnost byla založena v roce 1990 a máme již za sebou téměř 3 desetiletí poctivé práce. Za tuto dobu jsme navázali úzkou spolupráci s mnoha kvalitními dodavateli z různých koutů světa, z nichž někteří nás doprovází na naší cestě od samého začátku. Svou pozici na trhu budujeme v těsné blízkosti našich zákazníků, jejichž potřeby jsou pro nás hlavní motivací a inspirací dalšího rozvoje společnosti.

V názvu naší firmy O.K. SERVIS BioPro se snažíme zdůraznit dva důležité aspekty – naše zaměření na BIOlogické oblasti a odhodlání poskytovat PROfesionální služby.

Náš přístup

Zaměření naší společnosti je široké – od různorodých potravinářských oborů, přes školy, výzkum a vývoj až po průmyslové obory. Vždy se snažíme pochopit specifické potřeby jednotlivých zákazníků, dodávat jim vysoce kvalitní výrobky a vytvářet komplexní řešení šité na míru.
Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Díky našim znalostem a celosvětovým kontaktům na výrobce špičkových produktů obdrží náš zákazník vhodné řešení, které podpoří jeho podnikatelskou činnost. Zákazníkům poskytujeme také rozsáhlou technologickou i technickou podporu.

Klademe důraz na vzájemnou důvěru, dlouhodobou spolupráci a kvalitní produkty jak ve vztazích s našimi dodavateli, tak i zákazníky.

To jsme my

Náš tým tvoří více než 45 profesionálů v České republice i na Slovensku. Široké odborné spektrum pracovníků společnosti tvoří naši obchodní specialisté s různorodým zaměřením na oblast technologie výroby potravin, zemědělství, mikrobiologii a další obory. Jejich práce je podporována aplikačními odborníky z laboratoře, kvalifikovanými a zručnými techniky a kolegy z administrativy a logistiky.

Co můžeme nabídnout

Našim zákazníkům nenabízíme jen samotný produkt, ale i naše know-how. Odborníci z naší společnosti poskytují všem zákazníkům své odborné technické znalosti, díky kterým se myšlenky, tužby či potřeby našich zákazníků mohou proměnit v komplexní řešení, které bude takzvaně ušité přímo na míru.

Také praktické zkušenosti našich odborných poradců z daných oborů využíváme pro technologickou podporu výroby. Ať už v procesu zpracování mléka, nebo v dalších potravinářských výrobních procesech, jsme schopni zákazníkům poradit i asistovat při testování a vyhodnocování výsledků prováděných technologických zkoušek. Za aktivní podpory našich dodavatelů zákazníkům rovněž zprostředkujeme nejnovější poznatky z výzkumu a vývoje i zkušenosti z jiných zemí.

Jsme přesvědčeni, že technická podpora a servisní služby jsou nedílnou součástí nakupovaného produktu. Náš tým servisních techniků je proto připraven řešit na místě u zákazníka nebo v našich moderně vybavených dílnách veškeré požadavky na servisní zákroky.

Kvalita produktů a služeb

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu produktů i služeb, které poskytuje. V systému řízení kvality má proto jasně stanovenou politiku kvality.

Od roku 2004 jsme držitelem certifikátu ISO 9001.

V červnu 2015 společnost získala prestižní „AA“ hodnocení v rámci CZECH Stability Award, které se uděluje u příležitosti soutěže Czech Top 100 firem. Toto prestižní hodnocení jsme obhájili i o rok později, tedy v roce 2016.

Kde nás najdete

Sídlo naší společnosti O.K. SERVIS BioPro najdete v moderním areálu v Praze–Horních Počernicích. Technické i administrativní zázemí, tj. kanceláře, servisní dílny, školicí místnosti, laboratoře a sklady o celkové ploše 1,2 tisíce m2, nám umožňuje poskytovat kvalitní logistické i servisní služby.

50°7’3.666″N, 14°38’12.849″E

Skupina O.K. SERVIS BioPro

Nejsme tu sami. Naše dceřiná společnost O.K. SERVIS BioPro SK, s.r.o. sídlí v Bratislavě a soustředí svou činnost na celou oblast Slovenské republiky.

Další člen skupiny O.K. SERVIS BioPro, společnost SIOT Trade sídlící v Rožnově pod Radhoštěm, zaměřuje své aktivity na komplexní vybavení laboratoří. V jejich nabídce naleznete laboratorní sklo, spotřební laboratorní materiál a další produkty pro vybavení laboratoří.

© 2024, O.K. Servis BioPro, s.r.o. - všechna práva vyhrazena